تصویری: تقویم مسابقات منطقه ای، 21 تا 23 اکتبر
2024 نویسنده: Nicholas Abramson | [email protected]. آخرین اصلاح شده: 2024-02-10 22:14
- اندلس، یکشنبه 23:
موتور کراس بدون امتیاز: دور هفتم مسابقات استانی MX Córdoba 2016 - Espejo (Córdoba)
- آراگون، یکشنبه 23:
- قهرمانی سرعت آراگون: پیست لوس آرکوس (ناوارا)
- قهرمانی پیت کراس آراگون: زوئرا (ساراگوسا)
- مسابقات قهرمانی موتور کراس آراگون: تاوست (ساراگوسا)
- جزایر بالئاریک، شنبه 22:
مسابقات موتور کراس Balearic: Felanitx (مایورکا)
- جزایر بالئاریک، یکشنبه 23:
قهرمانی استقامت اندرو بالئاریک: ساکوما (ایبیزا)
- جزایر قناری، یکشنبه 23:
مسابقات قهرمانی موتور کراس قناری: لاس پالماس (لاس پالماس)
- کانتابریا، شنبه 22:
قهرمانی کراس کانتابریا: Unquera (Cantabria)
- کانتابریا، یکشنبه 23:
- قهرمانی سرعت کانتابریا: پیست لوس آرکوس (ناوارا)
- قهرمانی کراس کانتابریا: زوئرا (ساراگوسا)
- کاستیا و لئون، یکشنبه 23:
قهرمانی سرعت کاستیلیا لئون: پیست لوس آرکوس (ناوارا)
- کاستیا لامانچا، یکشنبه 23:
- مسابقات قهرمانی موتور کراس کاستیلیان مانچگو: تالاورا (تولدو)
- قهرمانی اندرو مانچگو کاستیلیا: کمپیلوس د پاراوینتو (کوئنکا)
- کاتالونیا، شنبه 22:
- مسابقات قهرمانی مقاومت خیرونا: 1مین مدار سه ساعته مقاومت در کلوت (ژیرونا)
- مسابقات قهرمانی اجتماعی آزمایشی کلاسیک: 2 Dies de Santigosa Classic (ژیرونا)
- موتور کراس بدون امتیاز: Motocros amb Futur (Lleida)
- کاتالونیا، یکشنبه 23:
- قهرمانی اندورت کاتالونیا: 1st Politg Enduret (Lleida)
- مسابقات قهرمانی موتور کراس کاتالونیا: Motocros PM Figueres (ژیرونا)
- Trial Social Capeonato: محاکمه از Bergueda تا Sant Julia de Cerdanyola (بارسلونا)
- Capeonato de Minimotos کاتالان: Minivelocitat Minimotos Manfer Empuriabrava (ژیرونا)
- اکسترمادورا، شنبه 22:
قهرمانی فوقالعاده فوقالعاده: تالاورا لا رئال (کاسرس)
- گالیسیا، شنبه 22:
مسابقات قهرمانی آزمایشی کودکان گالیسی: Mondoñedo (Lugo)
- گالیسیا، یکشنبه 23:
- مسابقات قهرمانی کلاسیک کلاسیک گالیسی: Mondoñedo (Lugo)
- قهرمانی سوپرکراس گالیسی: گومسنده (اورنس)
- مادرید، یکشنبه 23:
- مسابقات قهرمانی موتور کراس مادریلنی: دن مارتین د لا وگا (مادرید)
- قهرمانی مینیموتارد مادرید: لا هیگورا (سگوویا)
- قهرمانی مینیموتو مادرید: لا هیگورا (سگوویا)
- قهرمانی اندرو مادرید: کمپیلوس د پاراوینتو (کوئنکا)
- مورسیا، یکشنبه 23:
مسابقات قهرمانی موتور کراس مورسیان: لا آلهاما (مورسیا)
- ناوارا، یکشنبه 23:
مسابقات سرعت ناوارا: پیست لوس آرکوس (ناوارا)
- والنسیا، شنبه 22:
قهرمانی سرعت والنسیا: آلبایدا (والنسیا)
- والنسیا، شنبه 22:
- مسابقات قهرمانی موتور کراس والنسیا: وینارون (کاستلون)
- قهرمانی سوپرموتو والنسیا: آلبایدا (والنسیا)
- مسابقات قهرمانی آزمایشی والنسیا: آزمایش سوم ویوور (کاستلون)
- کشور باسک، شنبه 22:
قهرمانی کراس کشور باسک: Gesaltza Añana (Alava)
توصیه شده:
تقویم مسابقات منطقه ای 28 تا 30 اکتبر
تقویم مسابقات منطقه ای برای هفته 28 تا 30 اکتبر 2011
تقویم مسابقات منطقه ای، 14 تا 16 اکتبر
تقویم مسابقات منطقه ای برای هفته 14 تا 16 اکتبر 2011
تقویم مسابقات منطقه ای، 7-9 اکتبر
تقویم مسابقات منطقه ای برای هفته 7 تا 9 اکتبر 2011
تقویم مسابقات منطقه ای، 30 سپتامبر تا 2 اکتبر
تقویم مسابقات منطقه ای برای هفته 30 سپتامبر تا 2 اکتبر 2011
تقویم مسابقات منطقه ای 29 تا 31 اکتبر
اندلس، شنبه 30: مسابقات قهرمانی موتور کراس اندلس: XI Motocross City of Valverde del Camino (Huelva) سرعت بدون امتیاز: Mac 90 جایزه